Başkan Dursun YILMAZ'ı kaybettik.
Başkan Dursun YILMAZ'ı kaybettik.
Yönetim Kurulu 2014
Yönetim Kurulu 2014
       DERBENTÇİ & GÜNÇALI
DERBENTÇİ & GÜNÇALI
Başımız Sağolsun
Başımız Sağolsun
Futbol Turnuvası 2014 Çeyrek Final
Futbol Turnuvası 2014 Çeyrek Final
Yönetim Kurulu 2014
Yönetim Kurulu 2014
Tokdef Basın Açıklaması 2014
Tokdef Basın Açıklaması 2014
Slider

 • HUBYAR’ da BÜYÜK BULUŞMA


  Bu sene 12’ncisi yapılacak olan Hubyar Anma Etkinlikleri 02 AĞUSTOS 2015 Pazar günü gerçekleştirilecektir. Hubyar Köyü Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği ve Hubyar Eğitim Vakfı, her yıl olduğu gibi bu yılda ‘BÜYÜK BULUŞMA’ya hazırlanıyor. Yine her yıl olduğu gibi 1 Ağustos 2015 Cumartesi Günü Saat 14.00 ‘te Hubyar Türbesi Önünde Anma Etkinliği yapılacak, aynı günün akşamı Pir Evinde Orada bulunan canlarla Lokma Cemi yapılacaktır.


 • Yağmurlu Kasabası Belediye Bşk. Dursun YILMAZ'ı kaybettik.


  Bir dönem Tokat Merkez Yağmurlu Kasabası Belediye Başkanlığı yapan Hemşehrimiz Dursun YILMAZ'ı kapıldığı bir amansız hastalık nedeniyle kaybettik. Birlik ve beraberliğe önem veren ve her defasında doğduğu, büyüdüğü topraklara vefa borcu olduğunu dile getiren Dursun YILMAZ'ın cenazesi 19.10.2014 tarihinde saat 17:00 da Sancaktepe Cemevinde kılınan Cenaze namazının ardından ebedi istirahat yeri olan Tokat Merkez Yağmurlu Köyü mezarlığına defnedilmek üzere,


 • TURHAL YEŞİLALAN KÖYÜ DERNEĞİ ANNLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ


  Tokat Turhal Yeşilalan Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği Kadın Kolları Komisyonu tarafından Yenibosna Akel Vakfında organize edilen Anneler gunu etkinliğine katılarak Annelerimizin ve Anne adaylarımızın Anneler gününü kutladık.


 • GÖLBELDER GÖLGELİ KADIN KOLLARI ANNELER GUNU ETKİNLİĞİ


  10 Mayıs 2014 Tarihinde Gölgeli Kasabası Derneğimizin Kadın Kolları tarafından organize edilen ve Kaynarca Royal Düğün Salonunda gerçekleştirilen Anneler gunu etkinliğine


 • TOKAT İLİ DERNEKLER FEDERASYO'NUNDAN BASIN AÇIKLAMASI


  Tokat İli Dernekler Federasyonu (TOKDEF) 3. olağan kongresi, Samandıra Kültür Merkezinde yapıldı. Federasyonun kurucularından olan aynı zamanda yaklaşık iki dönem Federasyon başkanlığı yapan Sefer Duran'dan boşalan görevi,önceki yönetimde başkan yardımcılığı yapmış olan Murat İlter devraldı.


 • ANADOLUNUN SESİ TOKAT GAZETESİ KAHVALTISINA KATILDIK


  Tokdef Tokat İli Dernekler Federasyonu 03 Mayıs 2014 Tarihinde Maltepe Genco Erkal Kültür Merkezinde Yeni Yönetim Kurulunu tanıtarak yapacakları faaliyetler hakkında Basın Açıklaması yaptı. Yapılan açıklamada; 19 Nisan 2014 tarihinde Genel kurulumuzun verdiği yetki ile aldığımız bu görevi, yönetim ve denetim kurulu üyelerimizle birlikte layıkıyla yerine getirmek için var gücümüzle çalışacağız. Bugün burada basın açıklaması yapmamızın amacı Yeni yönetim Kurulumuzu sizlere tanıtmak ve Tokdef’in bugünden itibaren yapacağı çalışmalar hakkında Kamuoyunu bilgilendirmektir.
Facebook

Sponsor