DERBENTÇİ & GÜNÇALI
DERBENTÇİ & GÜNÇALI
Yönetim Kurulu 2014
Yönetim Kurulu 2014
Başımız Sağolsun
Başımız Sağolsun
Futbol Turnuvası 2014 Çeyrek Final
Futbol Turnuvası 2014 Çeyrek Final
Yönetim Kurulu 2014
Yönetim Kurulu 2014
Tokdef Basın Açıklaması 2014
Tokdef Basın Açıklaması 2014
Slider

 • TURHAL YEŞİLALAN KÖYÜ DERNEĞİ ANNLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ


  Tokat Turhal Yeşilalan Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği Kadın Kolları Komisyonu tarafından Yenibosna Akel Vakfında organize edilen Anneler gunu etkinliğine katılarak Annelerimizin ve Anne adaylarımızın Anneler gününü kutladık.


 • GÖLBELDER GÖLGELİ KADIN KOLLARI ANNELER GUNU ETKİNLİĞİ


  10 Mayıs 2014 Tarihinde Gölgeli Kasabası Derneğimizin Kadın Kolları tarafından organize edilen ve Kaynarca Royal Düğün Salonunda gerçekleştirilen Anneler gunu etkinliğine


 • TOKAT İLİ DERNEKLER FEDERASYO'NUNDAN BASIN AÇIKLAMASI


  Tokat İli Dernekler Federasyonu (TOKDEF) 3. olağan kongresi, Samandıra Kültür Merkezinde yapıldı. Federasyonun kurucularından olan aynı zamanda yaklaşık iki dönem Federasyon başkanlığı yapan Sefer Duran'dan boşalan görevi,önceki yönetimde başkan yardımcılığı yapmış olan Murat İlter devraldı.


 • ANADOLUNUN SESİ TOKAT GAZETESİ KAHVALTISINA KATILDIK


  Tokdef Tokat İli Dernekler Federasyonu 03 Mayıs 2014 Tarihinde Maltepe Genco Erkal Kültür Merkezinde Yeni Yönetim Kurulunu tanıtarak yapacakları faaliyetler hakkında Basın Açıklaması yaptı. Yapılan açıklamada; 19 Nisan 2014 tarihinde Genel kurulumuzun verdiği yetki ile aldığımız bu görevi, yönetim ve denetim kurulu üyelerimizle birlikte layıkıyla yerine getirmek için var gücümüzle çalışacağız. Bugün burada basın açıklaması yapmamızın amacı Yeni yönetim Kurulumuzu sizlere tanıtmak ve Tokdef’in bugünden itibaren yapacağı çalışmalar hakkında Kamuoyunu bilgilendirmektir.


Projeler

Phasellus sed mollis nunc rhoncus quam vel.

Quisque aliquet turpis convallis tortor pharetra, eget ultrices magna pulvinar. Phasellus sagittis luctus dolor, non auctor dui.

Komisyonlar

Curabitur eu lacinia ipsum, vel volutpat lectus.

Duis porttitor cursus neque id sodales. Ut ut leo nisi. Aenean vulputate metus sed augue vehicula cursus. Nunc vitae libero lacinia.

Faaliyetler

Suspendisse congue iaculis pretium.

pharetra magna ut, commodo enim. Praesent suscipit leo elit, id hendrerit turpis placerat sit amet. In viverra porttitor arcu.

Etkinlikler

Sitemize Reklam Vermek İstermisiniz ???
İletişime Geç